انهدام باند قاچاق مواد مخدر صنعتی/ کشف یک کیلو و ۵۰۰ گرم شیشه

فرمانده انتظامی خراسان شمالی از انهدام یک باند قاچاق مواد مخدر صنعتی و کشف یک کیلو و ۵۰۰ گرم شیشه خبر داد.

به گزارش مجله اترک به نقل از پایگاه خبری پلیس؛ سردار علیرضا مظاهری اظهار کرد: در پی گزارش رسیده مبنی بر اینکه شخصی به هویت «م. ک» به همراه همسرش در امر تهیه و انتقال مواد مخدر صنعتی از شهر مشهد به بجنورد فعالیت دارد، موضوع در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت.

وی بابیان اینکه پس از انجام یک ماه اقدامات فنی و اطلاعاتی درنهایت مشخص شد متهمان قصد انتقال مقدار قابل‌توجهی مواد مخدر صنعتی به بجنورد را دارند، افزود: پس از هماهنگی‌های لازم، تعداد دو اکیپ از مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان به ابتدای حوزه استحفاظی از سمت خراسان رضوی اعزام شدند.

این مقام ارشد انتظامی بیان داشت: مأموران پس از گذشت چند ساعت یک دستگاه خودروی ۴۰۵ که حامل متهمان و مواد مخدر بود را در محور فاروج به شیروان شناسایی و با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر شیروان طی یک عملیات غافلگیرانه در میدان معلم این شهرستان، خودرو را متوقف و سه متهم را دستگیر کردند.

وی با اشاره به انتقال متهمان و خودروی توقیفی به مقر پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان شیروان، تصریح کرد: در قسمت صندوق‌عقب خودرو، از داخل یک ساک برزنتی متعلق به متهم «م. ک» حاوی سه بسته مواد مخدر صنعتی شیشه مجموعاً به وزن یک کیلو و ۵۰۰ گرم کشف و ضبط شد.

سردار مظاهری با تأکید بر ناامن کردن استان خراسان شمالی برای قاچاقچیان مواد مخدر، گفت: برخورد و مقابله با قاچاق و توزیع مواد مخدر سنتی و صنعتی از اولویت‌های فرماندهی انتظامی استان بوده و نیروهای جان‌برکف انتظامی از هیچ تلاشی برای مقابله با قاچاقچیان مواد مخدر دریغ نخواهند کرد

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *